Born To Fly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 AM PM, don’t look at the clock.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 5 EmptyLun Aug 19, 2013 12:05 pm

O tinea in bratee lui, isi propti capul de umarul acesteia, acea liniste incepea sa devina apasatoare si suor plictisitoare, chiar daca momentul era placut pentru amandoi, nu prea stia ce sa zica, sa faca o conversatie, poate pe fata avea s-o deranjeze asta, si nu-si dorea sa se intample asa ceva. Nu vroia sa spuna ca el a stricat tot momentul lor, care era unul destul de placute. Si el chiar se pricepea la stricat momente d'astea, din pacate.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 5 EmptyLun Aug 19, 2013 12:15 pm

-Sti, cred ca ar trebui sa iesim din cada. Incepe sa se raceasca apa. Daca vrei, putem merge la somn sau iti pot pregati ceva dulce si putem sa ne uitam la un film.
Deja au stat destul in apa si putea sa simta cum aceasta incepea sa se raceasca si nu vroia ca acesta sa raceasca din cauza ei. Desigur, daca asta s-ar fi intamplat, Lisa ar fi facut pe asistenta draguta cu el insa, era mai bine sa previ decat sa tratezi pana la urma.
-Ummm... poti iesi tu primul, apoi te urmez si eu.
Spuse usor amuzata caci totusi nu vroia ca acesta sa o vada complet goala, fiind okey pana acum caci spuna a acoperit-o.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 5 EmptyLun Aug 19, 2013 11:30 pm

Se trezi imediat din visare cand ii auzi vocea fetei, el nici macar nu se mai gandea la apa, si chiar incepuse sa se raceasca. Se ridica repede din cada, stiind ca fata era goala si el clar nu dorea s-o vada asa, ii se parea totusi putin intim si rusinos. Ii zambi copilaresc si o pupa pe varful nasului,apoi iesi din baie uitand ca e complet uit, se opri in prag analziandu-se din cap pana in picioarre, acum cu ce avea sa se imbrace? Nici nu mai conta. Lua repede un prosop si isi dadu pantalonii jos, punand prosopul in jurul talile.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 5 EmptyMar Aug 20, 2013 2:29 am

Chicoti copilaros cand acesta o saruta pe varful nasului si il privi in timp ce iesi din baie. Se ridica si ea cu grija si pasi afara din cada, luand un prosop cu care isi sterse corpul ud, prinzandu-si parul intr-un coc neglijent. Lua capotul si il imbraca, strangand cordonul in jurul taliei micute ca apoi sa iasa afara din baie, intrand in propia camera unde, inca il gasi acolo pe Sukkie. Aprinse lumina caci acel intuneric devenise deja enervant si il privi pe tanar, realizand ca acum nu avea cu ce sa se imbrace si nici Lisa nu avea ce sa-i ofere.
-Vrei sa ma duc pana la tine sa-ti aduc schimburi? Nu cred ca hainele mele iti vor veni.
Chicoti amuzanta, deja imaginandu-l pe Sukkie purtand una din camasutele ei de noapte dantelate. Deja era mult prea caraghios ca sa nu se abtina din ras insa, se potoli repede.
Sus In jos
Continut sponsorizat





AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 
AM PM, don’t look at the clock.
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Born To Fly :: Casa :: →Camere-
Mergi direct la: