Born To Fly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 AM PM, don’t look at the clock.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 11:27 am

Simti cum inima incepea sa-i bata din ce in ce mai tare cand fata se apropie atat de mult de el, probabil incepuse s-o placa, dar la ce natang era, nu-si dadea seama de asta.
-Eu sunt cu iubita, deci o sa beau un ceai de lamaie. chicoti acesta privindu-l pe tanarul brunet care se ridica si se indrepta spre bar, aparand repede cu bauturile, clar in paharul ala nu era ceai de lamaie, isi cunostea prietenii,si la fel si ei pe el, acesta zambind luand o gura din pahar, stramba din nas din cauza tariei, insa ii zambi fetei inocent.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 11:32 am

Inima ii batu puternic in piept cand auzi cum o numise Sukkie si aproape simtea ca avea sa lesine dar, se calma repede si lasa un mic chicot sa se auda in cele din urma. Trebuia sa recunoasca ca le-ar sta destul de bine impreuna, mai ales ca se intelegeau atat de bine si amandoi erau copilarosi in felul lor.
Ii multumi tipului cand a venit cu bauturile si isi lua paharul, luand o mica gura din el. Adora sa simta dulcea tarie a Cherry-ului, fiind bautura ei preferata. Il privi cu coada ochiului pe Sukkie iar modul in care se strambase o puse pe fata pe ganduri, chiar daca acesta zambea atat de inocent acum.
-Ce s-a intamplat, Sukkie? Prea multa lamaie in ceai?
Intreba de parca nu ar sti mai exact ce se intampla, lipindu-si iar bustul de trupul lui in timp ce-si duse varful degetului arator pe paharul acestuia, privindu-l adanc in ochi si intr-un mod provocator.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 11:40 am

Il pufni rasul cand o auzi, si nu se putea abtine, o privi pe fata si inghiti in sec cand isi baga varful degetlui in bautura sa, isi musca buzele. Se putea pierdea in ochii ei, dar ii era frica de faptul ca fata avea sa guste asa ca ii lua degetul trecandu-si de cateva limba peste el, auzind un "ooooooo!!", de la prietenii sai, zambi larg si inocent mai apoi.
-Da...prea acru, acru rau chiar. spuse baiatul pentru a se salva intr-un fel sau altul, nu credea ca avea sa se imbete doar din atat, deci nu-si facea griji. Lua repede paharul dandu-l pe gat, impingandu-l apoi catre un prieten de-al sau care chicoti.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 11:44 am

Mari involuntar ochii si rosi pe loc, ramanand usor ametita pentru cateva clipe incat nici macar nu realizase ca Sukkie terminase deja bautura. Privi lung si dezamagita dupa pahar, murmurand un ''dar...'' ca apoi sa ofteze adanc.
-Sper ca nu ascunzi nimic de mine, Sukkie. Nu e frumos, sti...
Se bosumfla usor, facand cerculete cu varful degetului pe pieptul lui, dand usor din gene in timp ce-l privea. Ea tot credea ca in acel pahar chiar fusese alcool si nu acel ceai de lamaie pe care-l comandase insa, acum, nu mai avea cum sa verifice din pacate. Ar trebui sa fie mai atenta si sa nu se lase atat de usor ametita de catre acesta caci asa, nu va fi in stare sa fie cu ochii pe el mai deloc.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 12:15 pm

O privi inocent apoi ii atinse varful nasului cu buzele sale, da, o mintise, dar simtea voia sa bea ceva tare.
-Nu-ti face griji, nu as face asta. surase dandu-i fetei o suvita de par dupa ureche, considera ca fetele sunt mai dragute asa, defapt, majoritatea baietilor credeau asta. Majoritatea prietenilor sai erau pe ringul de dans, nu era un mare impatimit al dansului, si prietenii sai stiau asta, asa ca-l salvase unul dintre ei intreband-o pe Lisa daca vrea sa danseze
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 12:19 pm

Chicoti usor amuzata ca apoi sa ofteze adanc si za zambeasca larg. Daca Sukkie spunea asta, atunci avea incredere in el si nu mai era nevoie sa-l interogheze si mai mult de-atat.
-Okey, te cred pe cuvant.
Ii facu jucaus cu ochiul ca apoi sa mai ia inca o gura din lichidul visiniu, indreptandu-si privirea spre cel ce o invitase la dans. Ar fi vrut sa danseze cu Sukkie insa, cum acesta nu propusese pana acum, ii dadea de inteles ca nu ii place dansul si ca nu va trebui sa se mai astepte la asta. Ii zambi tipului si ii accepta invitatia, ridicandu-se de pe canapea.
-Ma intorc repede. Sa fi cuminte, bine?
Se apleca spre el si ii saruta dulce obrazul ca apoi sa se duca pe ringul de dans si sa-si lase corpul purtat de ritmurile muzicii, usor lascive de fel.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 12:24 pm

Isi duse doua degete pe locul pupat de fata zambind subtil, ca apoi sa dea copilaresc din cap la spusele fetei, de parca era un copilas ce-si asculta mamica. O privi pe ringul de dans, si parca era putin gelos acum sa n-o invitase el, probabil la asta se astepta si clar nu era frumos din partea lui sa faca asta. Isi invita o prietena la dans, ca mai apoi busc sa faca "schimb" de parteneri ajungand langa Lisa.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 12:27 pm

Isi unduia frumos trupul, ritmul muzicii purtand-o parca spre un alt taram ce o facea sa uite complet de tot ce era in jurul ei si de faptul ca era privita. Vroia doar sa danseze si sa se simta bine, sa se distreze fara sa ii pese ca, probabil, lumea deja o vorbea. Asta, chiar nu ii pasa.
Isi indrepta privirea spre partenerul ei ce disparuse si fusese inlocuit de catre Sukkie, fiind usor surprinsa dar si incantata. Zambi jucaus asemenea unei vulpite, punandu-si mainile pe pieptul lui in timp ce mijlocul i se unduia provocator.
-Deja ti s-a facut dor de mine?
Chicoti amuzata, ducandu-si tandru bvarful a doua degete pe chipul frumos al partenerului sau.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 12:40 am

Isi duse mainile pe talia fetei muscandu-si usor buzele, chiar arata bine, la corp cat si la infatisare, zmabi din coltul gurii.
-Cum sa ratez o asa ocazie? spuse continuand sa-si miste corpul pe muzica, nu ii placea sa danseze, dar clar acum se razgandise, mai ales cand o vazue pe fata langa altcineva si parca ceva nu era bine daca se intampla asta, el o vazuse primul, deci era a lui, intr-un fel sau altul, vroia sa stea cu ea, s-o protejeze, sa fie mereu langa ea, si s-o ajute cum poate.
Si i-ar fi alunecat mainile pe fundul ei, insa nu era atat de nesimtit, stia uneori ca nu trebuie sa se comporte cu o fata intampaltor, ci trebuia sa fie rabdator si sa aiba grija cum vorbeste si altele.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 12:44 am

Chicoti amuzata si continua sa danseze, muzica devenind din ce in ce mai provocatoare. Pana la urma, erau intr-un club, nu? Si trebuiau sa se comporte ca atare caci oricum, maine, totul ar fi revenit la normal. Se intoarse cu spatele la el, lipindu-si propiul spate de pieptul tanarului in timp ce continua sa-si unduiasca corpul provocator, sezutul ei frecandu-se usor de mandria baiatului in timp ce isi duse o mana dupa gatul acestuia. Erau prieteni acum, isi permiteau astfel de lucruri si nu aveau de ce sa le fie rusine. Doar erau tineri si inca mai erau atat de multe lucruri de explorat si invatat iar acum, Lisa se simtea prea bine ca sa-i pese de restul oamenilor ce ii inconjurau. Vroia sa se distreze si reusise sa-l prinda pe Sukkie pe ringul de dans iar asta nu era o ocazie de dat cu piciorul.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 12:59 am

Isi duse usor mana pe sanii fetei lasand-o in jos cand aceasta se intoarse cu spatele la el si se lipi de pieptul sau. Isi tinea mana pe piciorul fetei ridicandu-i uneori rochia in sus si lasand-o la loc in jos, continuand sa danseze. Nu prea stia daca asta e bine sau nu, dar nici nu-i pasa, nu se mai gandea la asta acum, nu prea avea rost, erau tineri si aveau toate drepturile sa se distreze cum vor ei, in plus, asta nu avea sa le distruga prietenia, cu siguranta, nu avea de ce.
Isi lipi usor buzele de gatul fetei facand un mic cerc cu limba pe acesta, apoi isi propti capul de umarul ei.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 1:03 am

Isi musca lasciv buza inferioara cand ii simti toate acele atingeri, in special cand gatul i-afost alintat intr-un asemenea mod, fiind zona ei cea mai sensibila. Ii stranse usor parul de la spate intre degetele ei lungi si subtiri, apasandu-i ceva mai mult mandria cu posteriorul in timp ce-l misca lent si provocator pe ritmul muzicii. Ii convenea faptul ca si acesta stia sa se lase dus de val si ca, asemenea ei, nu ii mai pasa de absolut nimic. Chiar semnau foarte mult in multe privinte iar asta ii convenea de minune Lisei.
Se intoarse cu fata spre el, zambind provocator in timp ce-si musca iarasi, usor, buza inferioara. Iis puse mainile pe pieptul lui, zgariindu-l usor cu unghiile intr-un mod excitant in timp ce-si lipi propiul trup de cel al tanarului, continuand sa-l miste in ritmul muzicii.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 1:10 am

Probabil era un gand nebunesc, dar chiar vroia s-o faca a lui, isi musca buza si inchise ochii pentru o secunda cand aceasta se impinse cu posteriorul in organul lui. Continua sa danseze, acum nici muzica aceea n-o mai auzea, chit ca era destul de tare si iti era imposibil sa nu o auzi, o vedea doar pe ea pe ringul de dans, si totul era atat de bine. Isi trecu limba peste buze cand aceasta il zgarie usor cu unghiile pe piept. Isi duse usor mana pe fundul acesteia, miscand-o usor in sus si in jos,simtind acel val imens de caldura cum ii inunda tot corpul si il facea sa se simta din ce in ce mai bine.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 1:13 am

Ranji larg, apropiindu-si buzele de gatul tanarului. Il saruta tandru dar excitant ca apoi sa-l muste in acelasi mod si sa-si treaca usor limba peste muscatura in timp ce unghiile ei se plimbau pe ceafa acestuia. Chicoti provocator si se retrase ca apoi sa continue sa-si miste trupul si sa-l provoace si mai mult pe Sukkie, observand ca acestuia ii placea situatia de fata insa, nici Lisa nu era mai prejos. Stia ca erau priviti de prietenii lui si chiar se intreba ce aveau sa comenteze cand se vor intoarce la masa dar, indiferent de comentarii, nu i-ar fi pasat. Se simtea grozav alaturi de Sukkie si doar asta conta pentru el.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 2:01 am

Scoase un mic sunet pe gura cand aceasta il saruta pe gat, nu se putea batine, probabil nu era bine, era totusi un club plin de oameni si oameni care-l cunostea,deobicei nu-i pasa de ce cred ei, dar nu vroia sa parca fata de obligata sa faca ceva doar ca el sa se dea mare. Isi musca buza, ii placea cum se misca fata, isi duse mainile pe talia ei apropiindu-si incet buzele de ale fetei si o saruta inflitrandu-si limba printre buzele ei, nici nu stia de ce face asta, sau daca a intrecut masura, oar simtea nevoia s-o simta atat de aproape.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 2:05 am

Ramase putin surprinsa cand acesta o saruta insa nu se putuse abtine sa nu ii raspunda la sarut. Isi duse mainile in jurul gatului sau, inchizandu-si lent ochii in timp ce ii raspundea dornica si fericita la sarut, jucandu-se in voie cu limba dulce a acestuia, simtind cum iarasi ametea insa era un sentiment atat de placut. Se lipise complet de el simtind cum timpul s-a oprit pentru ei si cum totul din jur disparuse complet. Inima ii batea puternic insa era mai feriita ca niciodtaa in acele clipe.
Opri sarutul cand nu mai avu aer, departandu-se putin. Isi musca buza inferioara intr-un mod lasciv, ca apoi sa zambeasca seducator.
-Mmmm... dulce~
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 3:18 am

Era multumit ca fata ii raspunse la sarut, si ii plimba limba prin gura ei incet, pana simti ca numai are aer, si indeparta buzele de ale ei si se linse pe ele privind-o in ochi, apoi surase. Nu o stia nici de cateva ore si deja o sarutase? Asta nu era Sukkie cel normal cu siguranta. Era ceva la fata care-l atragea enorm de mult, si nu stia ce, dar ii placea destul de mult.
Zambi din coltul gurii cand o auzi pe fata si numai spuse nimic pentru ceva timp. Privi in jur toata lumea care se distra, ce sentiment placut putea sa aiba alaturi de fata nici nu putea sa creada.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 3:21 am

Il prinse usor de mana ca sa-i atraga atentie, zambind larg.
-Sa mergem inapoi la masa. Am sa te las sa bei ceva tare.
Ii facu jucaus cu ochiul ca apoi sa-l traga dupa ea, corpul unduindu-se frumos in timp ce mergea, asemenea unei feline. Inima ii batea inca destul de tare dar era atat de fericita incat nu ii mai dadea importanta iar acel sarut nu avea sa o faca sa se simta ciudat in preajma lui Sukkie si nu avea sa schimbe ceva intre ei. Poate doar o facuse sa-l placa si mai mult caci intr-adevar stia sa sarute, nu gluma. Atat de pasional iar gustul lui dulce o facuse deja pe fata sa tanjeasca dupa el. Se aseza la locul ei, stand picior-peste-picior, observand cum erau priviti de restul.
-Umm.. s-a intamplat ceva?
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 3:31 am

S-a trezit din amorteala aducandu-si aminte ca mai bause ceva tare, dar totusi nu avea sa se imbete asa usor, nu? Doar era barbat, nu? Putea sa rezite la bautura, sau macar asa spera el. Ii placuse sarutul acela, ii trezise toate simturile, vrand tot mai mult sa-i mai simta inca odata buzele fetei peste ale lui, erau asa dulci, o aroma ce-i aducea aminte de primavara, mai bine zis de mirosul florilor de ciresi. Le baga o privire destul de urata prietenilor sai, acestia raspunzandu-i repede fetei cu "nu, nu, nu, nimic". Acesta ii zambi tinerei asezadu-se pe canapea.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 3:35 am

Ii privi usor confuza ca apoi sa dea indiferent din umeri si sa-si termine Cherry-ul ce-i mai ramase. Il privi zambitoare pe Sukkie, apropiindu-se iarasi cat mai mult de trupul acestuia.
-Deci, ce o sa bei? Sti, daca vrei, pana la urma putem merge acasa pe jos sau putem lua un taxi. Ma simt aiurea sa iti interzic sa bei...
Ofta adanc si isi lasa capul sprijinit de umarul acestuia, privind pentru cateva clipe in jos. Probabil ca asa ar fi fost cel mai bine sa faca iar maine, vor veni dupa masina. In fond, era in parcarea clubului deci nimic nu se va intampla cu ea, nu-i asa?
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 4:18 am

O asculta pe fata, nu prea stia ce vrea sa bea, dar se mai gandea el, defapt vroia sa bea ce pica din cer, nu prea conta cat timp era tare si ii mai lua gandul de la acel sarut, dar de fiecare data cand ii privea buzele isi aducea aminte, poate dupa taria aia avea sa fie mai bine.
-Nu-ti face griji pisoi. spuse punanud-i mana pe cap. -Nu ma imbat eu asa repede, deci tot cu masina mergem. ii zambi fetei deoarece o vedea destul de ingrijorata, a mers el si mai beat cu masina si tot era okei.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 4:47 am

Zambi larg ca apoi sa dea afirmativ din cap si sa-si ia gandul de la problema asta. In fond, daca el spunea ca avea sa fie totul bine, atunci probabil ca asa va fi. Isi indrepta privirea spre prietenii acestuia, observand ca unii incepusera sa fie mai incinsi si starniti ca niciodata, lucru ce o facu sa chicoteasca usor si sa zambeasca asemenea unei vulpite.
-Se pare ca si prietenii tai stiu cum sa se distreze. In ritmul asta, sper sa-si gaseasca o camera curand.
Spuse cu subanteles ca apoi sa se ridice, rochita ei ridicandu-se putin odata cu ea.
-Ma duc sa adu de baut. Ce vrei sa-ti iau?
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 6:37 am

Nu a avut intentia, insa ochii lui s-au atintit asupra corpului fetei cand aceasta se ridica, nu era el genu', deci trebuia sa inceteze, isi privi prietenii, ei erau asa in fiecare seara, deci nu se mira, ii considera obsedati de sex, si facea mereu misto de ei, el fiind o persoana care se putea abtine de la multe lucruri.
-Nu stiu, orice, dar tare sa fie. spuse acesta neincentand a o analizeze pe fata, trebuia sa-si revina, erau prieteni, ea era noua, si le trebuia sa-si tina mainile la distanta cu siguranta.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 6:43 am

Zambi si pleca, luand drumul spre bar. Ea avea sa-si ia tot un Cherry si il va ruga pe barman sa-i pregateasca o bautura lui Sukkie caci inafara de lichioruri usoare, Lisa nu avea habar ce alte bauturi mai existau. Odata ce ajunse la bar, il ruga intocmai pe barman sa prepare o bautura tare insa nu exagerata, aceasta asteptand sa fie gata. Intre timp, doi tipi se gandi ca ar fi mai bine daca s-ar baga in vorba cu ea si cum aceasta simtise ca nu erau de incredere, incerca sa-i ignore cat mai mult posibil dar unul dintre ei o prinse de incheietura mainii, tragand-o in bratele lui.
-Oi, da-mi drumul!
Striga nervoasa si speriata, agitandu-se sa scape dar ii era greu caci tipul era cu mult mai puternic decat ea.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 6:59 am

O astepta pe fata, insa aceasta nu aparu, si deja se simtea nelinistit, ii umezi buzele cu limba si privi in jur neputand sa vada nimic de la atatea persoane. Se ridica ducandu-se la bar auzind-o pe fata apoi strigand.
-Da-i drumul. spuse acesta destul de nervos strangand din pumn, insa cum vazu ca barbatul nu avea de gand sa faca asta il lovi destul de tare cu pumnul facandu-l sa cada pe spate, si era sigur ca al doilea avea sa reactioneze, insa nu prea avea timp de bataie acolo, o lua pe fata de mana luand-o la fuga spre iesire. Nu era o mata fricoasa, dar stia ca n-ai voie sa te bati acolo si numai daca esti minor scapi, nu avea nevoie de alte amenzi si chestii.
Sus In jos
Continut sponsorizat





AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
AM PM, don’t look at the clock.
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Born To Fly :: Casa :: →Camere-
Mergi direct la: