Born To Fly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 AM PM, don’t look at the clock.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyVin Aug 16, 2013 12:17 pm

Dadu usor afirmativ din cap, semn ca avea sa manance, pregatindu-si si ei o bucata de prajitura. Isi trase scaunul si se aseza la masa langa tanar, luand o gura din prajitura. Cu siguranta de data asta se intrecu-se pe sine iar comentariul lui Sukkie legat de prajitura ii facuse deja inima sa creasca in piept.
-Ar trebui sa te grabesti sa-ti gasesti o prietena Sukkie, altfel, daca vei continua sa te comporti atat de frumos cu mine, am sa te fur eu.
Rase scurt si amuzata ca apoi sa continue prajitura, rosind scurt cand gustul dulce al cremei ii atinse papilele gustative. Chiar avea o slabiciune aparte pentru deserturi si nu putea sa se abtina.
-Cum e, iti place? Trebuia mai dulce sau este prea dulce pentru tine? Si sa-mi spui ce mai vrei sa mananci caci maine am sa-ti fac o noua prajitura.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyVin Aug 16, 2013 12:30 pm

Gusta din desertul fetei, fiind total uimit de cat de minunat putea aceasta gati, lui i se parea imposibil sa-si faca si niste cartofi prajiti, de aceea-si cumpara mereu de la fast-food tot, era mai simplu si nu trebuia sa se agite si sa dea foc la diferite incaperi din casa, si scapa si nevatamat.
Chicoti la remarca fetei.
-Nu m-ar deranja de loc, la cum gatesti, n-o sa-mi ia mult sa ma indragostesc de tine. spuse continuand sa-si manance prajitura.
-E perfecta, nici dulce incat sa ma inec, nici fara gust, chiar e perfecta, multumesc mult pentru ca ai preparat-o pentru mine, are un gust mirific. spuse complet incantat.
-Maine? Hmmmm...vreau sa fie cu frisca si ceva capsune. zise fericit precum un copil mic.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyVin Aug 16, 2013 12:37 pm

Rosi imediat cand auzi ce a spus si isi lasa usor rusinata privirea spre farfuriuta cu prajitura, simtind cum inima ii batea destul de puternic in clipa de fata.
-N-nu m-ar deranja...
Spuse mai mult mormait caci ii era rusine sa spuna un asemenea lucru cu voce tare. Reusi sa se calmeze in cele din urma, tragand adanc aer in piept, incercand sa isi pastreze calmul. Mai lua cateva guri din prajitura, ascultandu-l atenta pe tanar ca apoi sa zambeasca larg.
-Am sa-ti fac niste mini-tarte cu frisca si capsuni. Cunosc o reteta grozava si... serios, Sukkie, nu trebuie sa-mi multumesti deloc. La cat m-ai ajutat astazi, eu ar trebui sa fiu cea care-ti multumeste. Te-am facut pana si sa-mi cari cumparaturile acasa desi au fost grele. As vrea sa pot face mai multe pentru tine, sincer. Esti...singura persoana care s-a comportat vre-odata atat de dragut cu mine...
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyVin Aug 16, 2013 12:51 pm

Privi zambin reactiile fetei, i se parea draguta si mai stia si sa gateasca ce putea sa mai ceara de la o fata? Nimic, absolut nimic! Zambi fericit ca-ci fata avea sa-i pregateasca iar dulciuri, dar daca-l tinea asa nu avea sa se ingrase? Nu se ingrasa el de la fast-food si isi facea griji de la niste dulciuri cu aroma de Rai?
-Nu trebuie sa te simti datoare, sunt vecinul tau, deci e politicos sa te conduc unde vrei, si sunt baiat, deci e normal sa te ajut cand ai nevoie. zambi acesta calduros, nu vroia ca fata sa se simta datoare facuse toate acelea din cauza ca vroia, nu ca era obligat sau stresat.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyVin Aug 16, 2013 12:56 pm

Ii zambi larg si fericita ca apoi sa se intinda si sa-i sarute iarasi obrazul, dulce si tandru, ratragandu-se la locul ei.
-Chiar sunt norocoasa sa am un astfel de prieten ca si tine Sukkie.
Si chiar asa era. Isi continua prajitura pana ce o terminase si isi lua farfuria, ducand-o la spalat, avand sa spele vasele ceva mai incolo. Scoase o cutie pentru prajituri, ca aceea ce o primeai la cofetarie cand luai un tort, si puse frumos restul de prajitura in ea, ca apoi sa-l aduca la masa si s-o puna langa Sukkie.
-Asta este a ta. Sa o iei acasa si sa o ti la frigider si nu uita ca in seara asta mergem in club, okey? O sa-ti fac cinste si ne vom distra copios impreuna!
Chicoti amuzata si se duse la frigider, scotand de-acolo o cutie cu suc natural, turnandu-i un pahar tanarului.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 10:24 am

Isi duse doua degete pe locul sarutat si zambi subtil, intr-un mod copilaresc, incepuse sa-i placa sa fie pupat pe obraz. -Eu nu as spune asta, dar ma bucur ca asta crezi. zambi larg si aorecum fericit ca cineva chiar ii spunea asta, nu auzea prea des, defapt nu auzea asta deloc.
Privi cutia din fata lui usor uimit, ar fi vrut s-o refuze, dar nu dorea ca aceasta sa se supere pe el. Club? Ii suna bine, dar avea sa-i tina pe toti departe de ea, caci fiind noua toti erau curiosi cine e si altele, dar tanarul nu avea de gand sa lase pre vreunul macar sa se atinga de ea.
-Imi place cum suna. spuse vesel.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 12:23 pm

-Atunci, ce zici daca vi sa ma iei pe la opt? Asa, avem timp destul sa ne pregatim si putem sta in club cat de tarziu vrem. Eu una, pot caci pentru maine nu am alte planuri infara de tartele pe care ti le-am promis.
Spuse zambitoare in timp ce se asezase pe scaun langa el, privindu-l cu ochii ei mari si sclipitori. Intr-un fel, chiar ii admira bunatatea insa ii si admira statutul si chipul. Era un tanar tare aratos si cu siguranta i-ar fi fost usor sa devina actor la cum arata. Probabil ca ar fi avut multe fane printre care chiar si ea si ar fi fost atat de mandra sa aibe un prieten celebru. Chicoti amuzata in sinea sa ca apoi sa se trezeasca din eterna visare cu ochii deschisi.
-Clubul e departe sau trebuie sa facem rost de o masina?
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 12:28 pm

El oricum nu avea sa faca prea multe, probabil doar un dus, ca de imbracat, se imbraca exact cum pica din cer , nu prea-i pasa ce haine are pe el, desi deseori i se spunea ca are un stil unic, se gandea ca era si normal, doar arunca haine pe el la intamplare, ce baiat fara creier mai facea asa? Sa fim realisti.
O privi pastrandu-si acel zambet calduros pe fata.
-Nu este chiar foarte departe, dar putem merge cu masina mea, nu este nici o problema. spuse stiind ca nu o mai folosise de vreo trei zile, si merita si ea scoasa din garaj, o spalase cu o zi in urma, mai mult din plictiseala.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 12:33 pm

-Dar nu vei simti nevoia sa consumi bauturi alcoolice cand vom ajunge la club? Sti ca nu e bine sa conduci dupa ce ai facut asta, nu? Mai bine am chema un taxi, asa nu va trebui sa te abtii din cauza ca trebuie sa conduci.
Nu vroia ca acesta sa se abtina intreaga noapte doar ca ea sa fie dusa si adusa cu masina de la club. Ar fi fost prea de tot ca acesta sa faca un asemenea sacrificiu pentru ea si nu o deranja deloc daca avea sa mearga pe jos, indiferent cat de departe ar fi fost clubul. Atata timp cat apuca sa se distreze alaturi de el si sa-si faca prieteni noi, chiar nu contau lucrurile astea.
-Putem merge si pe jos, nu ma deranjeaza deloc. In fond, vreau ca si tu sa te simti bine in club si sa te distrezi, nu numai eu.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 12:36 pm

Nu putea sa nege ca nu bea, chiar ii placea bautura, si uneori il prindeau diminetile mahmur, si cat ura toate acele stari oribile.
-Nu estie nici o problema, nu-ti face griji, o sa te aduc in siguranta acasa, nu cred c-o sa beau chiar atat de mult. zambi, nu vroia s-o duca pe fata pe os, ce fel de gentalman mai era si el, poate ea venea in tocuri, o tara pana acolo, nu i se parea corect deloc, in plus nu avusese probleme pana atunci din cauza bauturii, deci nu-si facea griji , stia ca avea sa fie totul bine.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 12:45 pm

Ofta adanc, alegand sa aibe incredere in tanar. Cu siguranta mai facuse asta pana acum si era atent de nu a fost prins niciodata iar ea chiar dorea ca acesta sa se distreze.
-In regula atunci. Insa voi fi cu ochii pe tine si am sa ma asigur ca nu vei consuma prea mult si ca nu vei merge cu viteza. Inteles?
Spuse serioasa ca apoi sa zambeasca larg. Ii pasa mult de el si nu vroia ca acesta sa pateasca ceva sau sa fie implicat in vre-un accident groaznic asa ca, va avea grija ca lucrurile astea sa nu se intample. Privi spre ceas si observa ca deja se facuse tarziu iar ei trebuiau sa se pregateasca daca doreau sa fie gata pana la ora opt.
-Okey, atunci! E timpul sa ne pregatim. O sa vin eu la tine asa ca, ai face bine sa nu ma lasi sa astept.
Chicoti amuzanta caci oricum stia ca nu avea sa se supere deloc daca va trebui sa-l astepte.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 1:05 pm

Dadu afirmativ din cap, intelegator, nu vroia sa-i creeze probleme si griji fetei, asa ca avea sa aiba multa grija cu ce bea si cat bea din orice cu alcool. Se ridica de pe scaun si lua cutia.
-Multumesc pentru asta. spuse si o saruta scurt pe obraz fugind repede spre iesire , nu ca se grabea, dar era si putin rusinos si avea si un dus de facut, si el nu iesea una cu doua din el. Ajunse acasa repede si baga cutia in frigider, apoi isi arunca hainele prin camera intrand in cabina de dus, deabia dupa un sfert de ora iesi de acolo, se imbraca repede cu ce apuca, fara sa se mai gandeasca, asa cum facea intotdeauna.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 1:12 pm

Mari involuntar ochii cand a fost sarutata pe obraz, incremenind in loc din cauza socului, ca sa-i spunem asa. Obrajii i s-au facut imediat rosii iar cand s-a trezit, a observat ca Sukkie deja disparuse si ca a fost lasata singura. Isi acoperii repede obrajii cu palmele, lovindu-i usor ca sa-si revina mai repede din visare caci avea treaba acum si trebuia sa se grabeasca. Si totusi, cum sa nu reactioneze intr-un astfel de mod cand un tip atat de aratos ii sarutase obrazul?!
Zambi larg, chicotind incantata ca apoi sa urce la etaj. Isi pregati hainele si mai intai facu un dus, ca apoi sa-si usuce parul si sa-l aranjeze. Mai exact, ii ondula putin varfurile, lasandu-l desprins. Nu dura prea mult ca sa se imbrace, trecand apoi la machiaz insa ea niciodata nu folosea prea mult caci, sincera sa fie, nu-l prea suporta si prefera sa fie naturala dar, de data asta, trebuia sa foloseasca putin. Se imparfuma, punandu-si accesoriile si isi lua poseta in care isi puse banii, cheile si telefonul, fiind gata acum. Parasi casa, o incuie, si apoi se indrepta spre cea a tanarului, reusind sa se incadreze perfect in timp.
outfit:
Spoiler:
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 11:04 pm

Isi trecu de vreo trei ori mana prin par aranjandu-l, si isi dadu cu putin parfum, seprivi in oglinda, apoi isi duse mana la gura cascand. Spera sa fie frumos la club, clar trebuia sa aiba grija. Cobori scotand masina din garaj, o verifica, cat de cat, nu dorea sa aibe surprize pe drum, Cobori din masina si se propti de ea, asteptand-o pe fata, de oare trebuia ca el s-o astepte, nu era mai frumos daca se ducea el la ea, dar nu vroia sa-i strice planurile acesteia.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 1:01 am

Privi in jur pentru o clipa si il observa imediat pe tanar stand sprijinit de masina, zambind larg. Se calma putin caci isi aminti iar de acel mic sarut pe obraz si nu vroia sa roseasca iarasi ca o prostuta. Se apropie de el, analizandu-l atent, realizand ca era cu mult mai chipes acum si pana si ea se intreba cat avea sa reziste micuta ei inima.
-Se pare ca eu te-am facut sa astepti, imi pare rau.
Nu se asteptase ca tanarul sa termine atat de repede la cat de bine arata acum si, intr-un fel, se simtea aiurea ca-l facuse sa astepte. Statea acum in fata lui, tinandu-si poseta in mana dreapta, trupul ei micut si svelt fiind cu mult pus in evidenta de rochita stramta pe care o purta iar cu fiecare miscare pe care o facea, corpul i se unduia asemenea unei feline.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 1:07 am

O privi atent pe fata marind putin ochii, din fata aceaa inocenta parea acum o domnisoara destul de sexy, isi drese glasul deoarece ragusise putin mai ales dupa ce o vazuse fiind atat de frumoasa.
-Ahm... nu este nici o problema, nu am asteptat mult. spuse zambin prietenos, chiar nu asteptase asa mult, deobicei fetelor le lua mult sa se imbrace, sau machieze, in schimb tanara din fata lui parea asa naturala incat il uimea, mai rara fete asa.
Ii deschise portiera fetei pentru a o lasa sa intre prima in masina.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 1:12 am

Zambi larg si fericita, multumindu-i cand portiera i-a fost deschisa de catre tanar. Se urca cu grija in masina, aranjandu-si rochita ca apoi sa-si tina poseta pe picioare. Era atat de entuziastmata ca avea sa mearga in club alaturi de el si ca aveau sa se distreze incat deja nu mai avea rabdare pana ce ajungeau. Plus ca, in seara asta, avea sa-si faca prieteni noi si chiar avea nevoie insa Sukkie mereu va ramane cel mai important prieten pentru ea si cel mai bun. Nimeni nu ii va putea lua locul si nimeni nu se va putea compara cu acesta vre-odata, mai ales ca erau si vecini.
-Ah, chiar sper ca prietenii tai sa ma placa.
Spuse usor ingrijorata, ducandu-si usor o mana pe piept, tragand adanc aer in piept in timp ce privea inainte. Nu vroia sa faca vre-o impresie proasta in fata acestora asa ca, trebuia sa aibe si mai multa grija.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 1:14 am

Intra in masina si o proni, indreptandu-se spre cel mai apropiat club, lua telefonul trimetindu-le prietenilor sai mesaje sa fie acolo, nu de alta, dar sigur avea sa le placa de tanara, era de treaba, si nu era ca una dintre acele pipite pline de toate fitele existente, si cam asta le placeau prietenilor lui. Ii zambi privind-o, fiind atent si la drum in acelasi timp.
-Nu-ti face griji, daca eu te plac, te vor placea si ei. ii zambi prietenos si opri masina in fata clubului, se dadu jos deschizandu-i portiera fetei,
-Dupa tine. spuse zambindu-i cald.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 1:22 am

Isi indrepta privirea spre el, zambind fericita. Sukkie chiar stia sa o calmeze si acum putea doar sa astepte si sa vada daca intr-adevar avea sa fie placuta sau nu de prietenii acestuia. In fond, atata timp cat Sukkie o placea, nu trebuia sa-i pese si de restul. Privi in jur cand au ajuns in fata clubul, parand foarte interesant. Zambi usor rusinata, coborand din masina cu grija ca rochita sa nu i se ridice.
-Pana la urma, chiar o sa ma indragostesc de tine, Sukkie!
Chicoti usor amuzata si ii multumi, aranjandu-si putin rochita in timp ce privea spre intrarea clubului. Se vedea ca era unul popular la cate persoane se stransesera aici si acum abia astepta ca distractia sa inceapa. Avea sa se tina toata noaptea scai de Sukkie caci trebuia sa fie atenta la cantitatile pe care acesta le consuma.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 10:24 am

Isi lasa putin capul in jos pentru a nu arata ca se inrosise cat de cat in obraji la replica fetei, privi ceasul stiind ca prietenii lui erau probabil deja inauntru, stia ca totul va decurge bine, nu avea ce sa se intample rau. Ii intinse bratul ridicandu-si mandru capul.
-Intram? zambi acesta si il privi pe bodyguard salutandu-l, la ce des mergea el pe acolo, nici nu se mira ca-l stie bodyguardul acela, si ce e drept, era destul de sur, nu lasa multa lume sa intre, prima data il perchezitionase la piele, pana iesisera prietenii lui din club, practic pierduse toata distractia.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 10:29 am

-Desigur.
Ii cuprinse zambitoare bratul, tinandu-si mana in care-si avea poseta pe langa corp, privind spre tipul pe care Sukkie il salutase. Dadu si ea usor din cap in semn de salut caci nu vroia sa fie nesimtita, apoi privi inauntru. Nici macar nu-si mai amintea cand a fost ultima oara intr-un club iar acum ca erau aici, abia astepta sa danseze si sa se distreze, mai ales ca era in compania unui tanar atat de aratos. Deja putea sa observe cum celelalte fete o priveau cu invidie iar asta o facea pe Lisa sa zambeasca asemenea unei vulpite sirete. Se simtea mandra in acele clipe, chiar daca ea si Sukkie erau doar prieteni. Niciodata nu ar fi crezut ca va fi invidiata de alte tipe dar, sincer, se simtea al naibii de bine in acele momente.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 11:00 am

O privi pe tanara ce-l tinea de brat destul de multumit ca statea langa o asa tanara frumoasa. Se indrepta spre o masa mai retrasa unde erau cativa baieti si niste fete, dadu salut cu fiecare, unul chiar intrebandul "chiar sta o fata asa frumoasa langa tine?", ca razbunare tanarul il ciufuli putin, fiind glume de ale lor. Ii facu semn lui Hye Min sa se aseze unde erau doua locuri libere, ca mai apoi sa se aseze el langa ea.
-Deci...voi toti, ea este Lisa, este noua in cartier, Lisa ei sunt: Crystal, Dean, Jack, Moby, Tim, Alexa, James, Jenn, Corny, Eden si Melissa. spuse baiatul facandu-i semn cu degetul catre fiecare dintre cei de la masa, acestia zambidnu-i feteis au facandu-i cu mana prietenos, da, nu erau persoane rele, sau cel putin nu in fata lui.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 11:05 am

Ii privi cu atentie pe toti si zambea larg si dragut, fiind bucuroasa ca avea sa-si faca atat de multi prieteni. Se vedea ca Sukkie era un tip foarte popular in comparatie cu ea si asta o facea sa-l admire si mai mult. Lua loc pe canapea si era atenta in timp ce tanarul facea prezentarile, memorand deja numele fiecaruia.
-Imi pare bine sa va cunosc. Nu prea am prieteni pe-aici si sper ca ne vom intelege pe viitor.
Tonul folosit era unul dulce asemenea zambetului pe care-l purta pe chip. Toti pareau foarte de treaba si se bucura ca mai erau si alte fete aici, nu numai ea insa, brusc, devenise foarte rusinoasa iarasi si se apropie si mai mult de Sukkie, tinandu-si umarul lipit de bratul lui, obrajii ei fiind usor rosii.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 11:16 am

O privi pe fata cum facea cunostinta acestia continuand sa-i vorbeasca si sa fie atenta la ea, analizand-o usor, deoarece erau curiosi de fata. O privi cum se trase spre el si zambind ducandu-si mana dupa talia fetei tragand-o mai aproape de ea.
-Vrei sa-ti aduc ceva de baut? o intreba unul dintre prietenii sai privind-o, si se lasa usor cu capul in jos vazand ca fata se ascundea langa Sukkie. El si uitase s-o intrebe daca vrea ceva, ce fel de gentalman mai era si el.
Sus In jos
Park Hye Min

Park Hye Min


Mesaje : 54
Data de inscriere : 15/08/2013

AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 11:21 am

Il privi pe Sukkie cand o trase mai mult spre el, rosind usor cand ii simti mana dupa talia sa insa, asta o facu sa zambeasca si sa se simta mai bine si nu vroia sa stea in alt mod decat asa, cat mai aproape de prietenul ei pe care-l indragea atat de mult. Atentia i-a fost captata de catre acea intrebare iar Lisa dadu usor din cap, zambind dulce.
-Un Cherry ar fi bun.
Fetei ii placeau bauturile fine si dulci chiar daca se spunea ca acestea te luau mai repede de cap dar nu-i pasa. Oricum, nu avea sa bea prea mult incat sa-si faca griji ca-si va strica reputatia ca si fata si trebuia sa stea si cu ochii pe Sukkie.
-Tu ce vrei, Sukkie? Nu uita ca sunt cu ochii pe tine.
Spuse in timp ce-si lipi bustul de trupul lui, tinandu-si si o mana pe pieptul puternic al acestuia. Isi ridica privirea asupra lui, avand o expresie serioasa insa care disparuse repede, lasand loc unui nou zambet.
Sus In jos
Continut sponsorizat





AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: AM PM, don’t look at the clock.   AM PM, don’t look at the clock. - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
AM PM, don’t look at the clock.
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Born To Fly :: Casa :: →Camere-
Mergi direct la: