Born To Fly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 We tried, we failed.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 12:28 pm

Se ridica pe coturi privindu-l usor enervant i se ridica din pat, copilul asta nu stia de gluma, asa ca nu avea sa se mai consume. Stinse televizorul, punand telecomanda pe noptiera alba. Ii arunca o perna pe fata.
-Poftim, sper sa dormi bine. a zis usor ironic si se intinse pe canapea asezandu-si si el o perna sub cap, nu ii era asa somn, asa ca isi incrucisa mainile sub cap privind tavanul usor plictisit.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 12:32 pm

Tresari speriat cand ii arunca perna in fata, privindu-l de-a dreptul confuz. Nu vroia ca acesta sa doarma acolo. Vroia sa stea in pat, langa el caci brusc, pana si patul asta devenise incomod. Stranse perna in brate, muscandu-si usor buza inferioara in timp ce-l privea ca un copilas.
-N-nu sta acolo... Vino langa mine. Nu am sa fac nimic, promit, doar ca... ma simt simt singur sa dorm intr-un pat atat de mare...
Spuse ultima parte pe un ton murmurat, lasandu-si trist privirea in jos. Nici nu-si mai amintea cand a dormit ultima oara langa cineva caci toate relatiile lui se terminau repede si mai tot timpul apela la aventuri, chiar daca nu-l incantau atat de mult. Probabil, chiar se simtea singur in ultima vreme.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyDum Aug 18, 2013 12:35 pm

Isi duse privirea spre el uimit, alt teatru de-al lui? Nu putea totusi sa-l refuze, poate nu mintea. Se ridica si se aseza langa tanar in pat tragandu-l la pieptul lui pentru al face sa se simta putin mai in siguranta.
-Ma omori cu toate fetele astea de copil inocent si trist. zise apasandu-i pe nas intr-un mod pueril, ca si cum s-ar fi razbunat pe el pentru toate cele intamplate. Il trase mai aproape, caci, trebuia sa recunoasca, incepuse sa-i placa sa-l tina in brate.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 12:01 am

Se lasa tras in bratele puternice ale lui Sukkie, zambind larg si copilaros. Chicoti usor cand il apasa pe nas si se cuibari la pieptul acestuia, stand cat mai aproape posibil de el in timp ce-si tinea mainile pe pieptul lui.
-Doar pentru cateva ore. Promit sa ma...revansez...
Spuse pe un ton somnoros, fara sa dureze mai mult de cateva secunde pana ce a adormit. Nici macar nu a putut rezista, se simtea obosit iar faptul ca era tinut in brate acum, ca cineva era langa el, il facea sa se simta in siguranta si lipsit de orice grija. Nici nu-si mai amintea ultima data cand adormise atat de repede. Nici macar cand era beat nu o facea si-acum... totul era atat de calm iar caldura emanata de trupul lui Sukkie il facea sa se adanceasca si mai mult in lumea visurilor, il facea sa para asemenea unui opilas ce era obosit de la prea multa joaca.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 12:30 am

Il asculta cu atentie, abtinandu-se din ras, cand acesta nu-si termina fraza si adormi. Ii puse usor mana pe cap, si ils aruta pe frunte inchizand is el la randul sau ochii. Adormi. Da, parca nu era obosit, dar era asa linistitor totul incat nu se putu abtine sa nu adoarma, ii placea sa stea cu baiatul, si "placea" la sensul la care nu se gandise pana acum si nici nu vroia sa se gandeasca. Nu era genul care sa viseze,msi daca visa nu-si maia ducea aminte nimic dimineata , deci tot degeaba, uneori chiar se chinuia sa-si aduca aminte, stiind ca unele vise erau destul de interesante, dar cum nu putea, se lasa batut in majoritatea timpului.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 12:36 am

Nici macar nu isi daduse seama cand timpul trecuse pe langa ei iar somnul incepuse sa ii dispara. Avuse parte de cele mai dulci vise posibile, alaturi de parintii sai care acum vegheau asupra lui din ceruri iar amintile ce crezuse ca au fost de mult uitate, revenise mai dulci si mai haioase ca niciodata. Nu mai simtea acum melancolia i doar caldura sufleteasca iar asta il facu sa zambeasca prin somn si sa se cuibareasca si mai mult la pieptul lui Sukkie. Totul era perfect, parfumul acestuia alintandu-i simturile, caldura lui ce-l cuprindea ca intr-o imbratisare stransa si placuta si trupul ce-i oferea un sentiment de siguranta totala. Nu ar fi vrut sa mai plece de langa acesta si totusi, isi deschise usor ochii, privind somnoros spre chipul adormit al barbatului. Zambi dulce, ducandu-si tandru o mana pe obrazul lui, fara a avea intentia de-al trezi.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 12:54 am

Se simtea bine sa doarma alaturi de baiat, totul era asa placut, si nu-l deranja absolut nimic, ar fii vrut sa poata sa petreaca, cat mai mult timp asa, alaturi de el. Si i se parea destul de ciudat asta, deschise usor somnoros ochii cand simtia tingerea tanarului pe obraz, pentruo secunda vazu in ceata, insa isi freca ochii cu pumnul privindu-l apoi cu o fata la fel de somnoroasa.
-'Neata? spuse ca un fel de intrebare avand o voce destul de ragusita, mai mult de la somn, asa era de fiecare data cand se trezea.
-Cum ati dormit majestate? intreba surazand si il saruta scurt pe frunte pe roscat, fiind si asta un fel de tic de-al lui.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 12:59 am

Isi retrase imediat mana cand acesta se trezi si lasa la vedere un zambet calduros. Isi inchise scurt ochii cand a fost sarutat pe frunte si chicoti amuzat, continuand sa stea lipit de el.
-Foarte bine. Nici macar nu mi-am dat seama cand a trecut timpul...
Spuse pe un ton somnoros si isi infunda chipul la pieptul acestuia, ducandu-si o mana dupa talia lui. Era asemenea unei pisicute: dupa un somn bun, avea acum chef de putina alintatura ca ziua lui sa fie mai perfecta ca oricand.
-Cum vrei sa ma revansez fata de tine? Nu prea stiu ce-ti place asa ca e mai usor pentru mine sa-mi spui tu ce vrei.
Si la cat de bine dormise, chiar trebuia sa se revanseze fata de acesta caci altfel nu ar fi mers.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 1:04 am

Zambi, era multumit ca baiatului ii placuse sa doarma alaturi de el, avea acelasi sentiment, chiar se simtea bine sa doarma cu cineva, numai dormise de mult, si oricum el nu prea avea relatii, fugea de ele, pentru ca mereu avea frica c-o sa raneasca persoana respectiva si o s-o faca sa sufere, si numai asta nu-si dorea. Sa spunem ca era putin cam grijuliu, da, era, chiar era, mai ales daca tinea cu adevarat la o persoana.
-Uhm..nimic, la tonul folosit mai devreme nu prea parea-i multumit sa-mi dai ceva. chicoti aducandu-si aminte ca baiatul nu reactionase tocmai cum se astepta el cand ii ceruse ceva prima data.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 1:07 am

-Nu e vorba de asta, prostutule. Doar ca, nu reusesc sa te citesc la fel de usor ca pe restul si asta nu-mi convine. Nu vreau sa te superi pe mine iarasi si nu stiu cum trebuie sa ma comport mai exact in preajma ta si nici nu stiu ce gandesti sau ce iti place ca sa pot fi capabil sa ma revansez. Mi-ar fi mult mai usor daca mi-ai spune tu, direct, ce vrei.
Ii explica cu calm si isi indrepta zambitor privirea spre el ca sa-i dovedeasca ca nu avea nici o problema daca trebuia sa se revanseze. Din contra, i-ar conveni asta mai mult caci deja tanarul facuse destule pentru el iar Cici nu ii aduse decat un tort din care, si-asa mancase el cea mai mare parte.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 1:24 am

Il asculta asand un mic zambet sa-i apara pe chip, baiatul parea asa hotarat si era totusi atat de adorabil, si cum vorbea el mult. Chicoti incet, incercand totusi sa nu-l supere pe roscat.
-Deci nu vrei sa ma citesti usor, dar vrei sa-ti spun eu ce vreau. zise ducandu-si o mana la gura si surase scurt. Nu prea intelegea ceva din ce dorea sa spuna baiatul, dar ii placea ca vorbea mult, Sukkie fiind o persoana destul de tacuta in unele momente.
-Nu vreau nimic de la tine, daca tu chiar vrei sa ma rasplatesti cu ceva, ne gandim noi in timp pitic. zise ciufulindu-i parul.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 1:28 am

Isi lasa parul ciufulit, dand afirmativ din cap, fericit. Era bine ca, intr-un fel, Sukkie il intelegea si ca nu-l deranja faptul ca vorbea atat de mult, lui Cici placandu-i sa dea mai tot timpul din gura iar pe altii ii enervau lucrul asta.
-Eu ma duc sa fac o baie lunga. Nu ma deranjeaza daca vrei sa ma insotesti, sa sti.
Chicoti amuzat si ii saruta scurt pieptul ca apoi sa se ridice din pat si sa-si intinda corpul micut. Chiar avea chef de o baie lunga si fierbinte, cu multa spuma in care sa se poata relaxa. Nu stia ce avea sa faca in noaptea asta insa, nu prea avea chef sa stea singur acasa. Probabil ca se va duce prin oras si il va lua si pe tip cu el pana la urma sau, ar fi putut sa vada un film la cinema impreuna cu acesta. Nu ar fi fost o idee chiar atat de rea, totusi.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 1:44 am

Ii suna destul de bine sa-l insoteasca, isi dadu repede camasa jos, ciufulindu-si putin parul. Spera doar ca pe baiat sa nu-l deranjeze prea mult ca avea sa-i accepte propunerea, doar ca sigur avea nevoie si el de un dus sa se improspateze.
-Cum as putea sa te refuz? zambi din coltul gurii usor pervers, insa fara vre-o intentie, facea unele gesturi de nici el nu stia cum le nimerea. Intra in baie dand drumul apei de la dus, intra in cabina dandu-si intre timp si pantalonii jos.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 1:48 am

Isi intoarse privirea spre el, zambind larg. Il urma pana in baie, incepand sa-si dea jos hainele pana ce a ajuns iarasi sa se infatiseze gol in fata tipului insa, nu ii era deloc rusine. Daca statea bine sa se gandeasca, nici macar in fata fetelor nu ii era rusine sa se afiseze gol desi ura sa intretina relatii intime cu ele, fiind doar interesat in barbati si, important, mai mari decat el.
Intra in cabina de dus, lasand ca apa sa-i indrepte iarasi parul. Isi lasa capul pe spate, lasand ca picurile fierbinti sa-i spele chipul in timp ce-si tinea stranse la piept, zambind larg. Era chiar un sentiment foarte plaut si relaxant si nici ca ii mai venea sa iese prea curand de-acolo.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 2:05 am

Inghiti in sec analizandu-i corpul baiatului, mai bine se preocupa de le, decat sa se mai holbeze la tanar, ce-l apucase, dargreu era sa mai fii baiat si sa fii atras si e ambele sexe. Isi lipi spatele de peretele rece al cabinei de dus, scotand un mic sunet cand pielea lui calda facu contac cu sticla aceea. Inchise ochii lasandu-si spatele pe spate si lasand apa aceea sa-i inunde tot corpul, se simtea atat de bine, nu-si putea imagina cum o simpla picatura de apa il facea sa aiba astfel de senzatii prin intreg corpul, sau poate era din cauza tanarului ce statea langa el, nu prea stia.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 2:36 am

Lua gelul de dus si isi turna putin in mana, incepand sa-si sapuneze usor, cu miscari lente intregul corp. Aroma puternica a gelului il ametea si mai mult iar din auza apei fierbinti, obrajii lui erau imbujoriti acum. Aerul pe care-l emana era unul inocent iar micutul zambet multumit pe care-l purta pe chip il cafea sa para si mai copilaros. Trupul ii era la fel de alb ca si spuma ce-l imbraca acum iar degete lungi si subtiri se plimbau in voie pe intreg corpul, uitand ca mai era si Sukkie pe-aici si ca, probabil, avea sa-l starneasca cu toata acea priveliste. Era pierdut in placerea pe care dusul i-o oferea ca sa mai fie atent si la alte lucruri.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 2:40 am

Inghiti din nou in sec atunci cand deschise un ochi si il vazu pe baiat, isi lasa privirea in jos insa si-o ridica in sus, nefiind tocmai o prea buna idee asta. Privea tavanul de parca era ceva interesant acolo, desi curiozitatea il facea sa-si treaca usor cu privirea si peste corpul baiatului si miscarile ce le facea acesta. Isi musca buza, clar avea sa fie cel mai lung dus facut vreodata.
-Unde mergem diseara? intreba brusc simtind linistea tot mai apasatoare, si de ce intrebase de amandoi? Tanarul nu trebuia sa vina cu el, dar asta era si un fel de invitatie ce-i drept.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 2:44 am

Isi indrepta privirea spre el cand il auzi, cazand putin pe ganduri ca apoi sa zambeasca larg.
-Ma gandeam ca am putea merge sa vedem un film la cinema. Am auzit ca este o premiera in seara la un film de groaza in 3D. Dar daca nu vrei, putem merge si printr-un club sau unde vrei pana la urma. Sunt deschis la sugestii, sa sti.
Dadu usor din umeri si isi limpezi trupul, simtindu-se grozav acum. Se apropie de tip, privirea lui cazand imediat asupra mandriei acestuia, incruntandu-se destul de iritat.
-Chiar o ai mare...
Murmura deranjat de acest lucru ca apoi sa ofteze adanc si sa-l priveasca pe Sukkie.
-Nu ai de gand sa te speli? Sau vrei sa o fac eu pentru tine?
Ranji pervers si malefic, incepand iarasi cu jocurile lui.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 3:09 am

Film 3D si de groaza...nu suna rau, chiar ii placea cum suna , era o idee buna, de cluburi se cam saturase, deci filmul ala avea sa fie bun, mai ales ca se cam speria cand venea vorba de astfel de filme, chiar daca avea el douazeci de ani si era cine stie ce barbat, tot se sperie de asa ceva. A fost surprins de reactia baiatului privind apoi in jos spre ogranul sau, ce ar fi trebui sa raspunda la asta? Nici el nu stia, dar il pufni rasul, insa doar pentru putin timp.
-Stii ?? Nu m-ar deranja, daca tot te oferi. spuse zambind pervers din coltul gurii, intr-un fel chiar ii era lene sa se spele, si bine, nu doar lene, dar la cum se spalase roscatul mai devreme numai de baie nu-i ardea lui.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 3:15 am

Continua sa ranjeasca pervers in timp ce lua gelul de dus si isi turna iarasi din acel lichid in mana. Puse sticla de-oparte si isi lasa mainile pe umerii acestuia, incepand sa ii maseze in timp ce imprastia acel spumant, coborand pe pieptul lui. Mainile lui se miscau lent dar intr-un mod apasat si usor excitant totusi. Statea aproape de el, pastrandu-si un ranjet jucaus pe buze. Corpul acestuia, muschii lui si pielea fina se simteau atat de placut atingere incat Cici nu se mai satura sa-l atinga. Nu mai intalnise un astfel de tip pana acum care sa fie atat de perfect din toate punctele de vedere si il fascina si mai mult.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 3:23 am

Il privi vrand totusi sa vada pana unde putea el sa ajnga cu toata "joaca" aceea, pe Sukkie nu avea totusi de ce sa-l deranjeze, chiar ii placea sa-i simta mainile micute si fine pe corpul lui, cum se plimbau incet , il faceau sa se simta atat de bine. Ii privea baiatului fiecare miscare plimbandu-si limba prin gura de parca nu putea sa stea deloc locului. Isi duse usor o mana pe talia tanarului, miscand-o usor in sus si in jos, corpul lui era asa delicat la atingere si ii placea rozaliului.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 3:27 am

Il privi scurt cand ii simti mana insa nu spuse absolut nimic, continuand sa ii maseje intregul corp. Se lipi mai mult de el, ducandu-si mainile pe spatele acestuia in timp ce-si apropie chipul de gatul lui, sarutandu-l tandru ca apoi sa faca mici cerculete cu limba. Vroia sa stie cat de mult avea tanarul sa reziste insa, ca sa fie sincer, chiar si el era starnit in acel moment asa ca de-acum, nu prea ii mai ardea de jocuri menite doar sa-l tachineze dar, cel mai sigur ca avea sa fie respins iarasi de catre Sukkie. Oricum, chiar daca asta avea sa se intample, nu-l putea invinovati.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 3:35 am

Il lua cu mii de fiori prin corp, si simti cum i se facepielea dee gaina cand acesta isi lipii limba de pielea gatului , lui Sukkie. Isi lasa mana sa cada usor pe fundul tanarului strangand carnea in pumn, apoi il trase mai aproape presandu-i organul cu al sau. Ii placea cum se simte alaturi de tanar si nu putea nega asta, era un sentiment foarte placut, isi duse si cealalta mana pe fundul acestuia strangand cu amandoua. Joc sau nu, lui chiar ii placea asta.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 3:38 am

Isi musca buza inferioara si ranji larg, placandu-i foarte mult ceea ce Sukkie ii facea acum. Se parea ca si acesta era la fel de incins ca si el si ii placea lucrul asta. Isi lipi buzele de pieptul tanarului, sarutandu-i excitant anumite portiuni, plimbandu-si varful limbii pana ce ajunse la unul dintre sfarcul acestuia, prinzandu-l intre dinti ca apoi sa-l rontaie usor. Ii zgarie usor spatele cu unghiile intr-un mod excitant, simtind cum mandria incepuse sa i se intareasca de pe acum caci devenea din ce in ce mai excitat si mai dornic iar faptul ca ii simtea si mandria lui Sukkie il starnea si mai mult, avand in vedere marimea acesteia.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 EmptyLun Aug 19, 2013 6:52 am

Lasa un sunet sa-i scape printre buze din cauza lucrurilor pe care roscatul le facea. Isi duse mainile pe talia acestuai indepartandu-l putin, daca era un joc pana acum nu ar fi trebuit totusi sa se opreasca, si de ce tot ocntinua si continua, si trebuia sa recunoasca, lui ii placea, dar nu dorea ca baiatul sa faca asta pentru ca e fortata sau altceva, da, asa era el mai grijuliu uneori. Inghiti in sec privindu-l, probabil astepta sa-i zica ceva daca-l tot oprise, dar nu prea stia ce poate sa spuna doar tacea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





We tried, we failed. - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
We tried, we failed.
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Born To Fly :: Casa :: →Bucatarie-
Mergi direct la: