Born To Fly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 We tried, we failed.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 12:18 pm

Il privi atent in tot acest timp ca apoi sa ofteze adanc. Probabil ca a exagerat cu mult si nici macar nu stia ce-l apucase mai exact. Cici nu era deloc asa, mai ales cu cineva care-i facuse un bine insa, chiar ii placea de tip. Il gasea interesant si diferit fata de tipii pe care-i intalnise pana acum si din cauza prostiei din cap si probabil a mahmurelii de care suferea, il jignise si-l facuse sa-l urasca acum.
Ofta adanc si isi trecu o mana prin par ca apoi sa se ridice si sa se imbrace cu o pereche de pantaloni negrii, mulati ce ii punea trupul in evidenta, impreuna cu un tricou alb cu imprimeuri amuzante. Se incalta si apoi isi lua telefonul, citind mesajele pe care le primise insa nici unul nu-i atrase atentie. Isi lua telefonul si cheile si parasi camera, incuind-o. Trebuia sa-si ceara intr-un fel scuze si sa-i arate tipului ca nu era atat de rau pe cat parea insa, nu stia cum sa faca asta mai exact. Era prima data cand vroia sa-si ceara scuze de la cineva dupa ce isi jucase jocul si ii venea greu.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 12:33 pm

Intra in camera sa trantind usor nervos usa, nu era tocmai nervos din cauza baiatului, dar se simtea ciudat in prezenta lui, si asta il speria intr-un anumit mod. Intra in dus, si dupa un scurt timp iesi, imbracandu-se cu o pereche de blugi inchisi la culoare, si o camasa alab, ce o baga ina cei blugi, avea primii 3 nasturi deschisi, si manecile sumecate, deoarece, era destul de cald si numai sa se coaca nu dorea. Strase usor lenes unele gunoaie din camera, clar trebuia sa aiba mai multa grija de locul acela. Se tranti in pat cu mainile sub cap gandindu-se la diferite lucruri printre care si roscatul pe care-l intalnise, stranse din ochi vrand sa nege orice gand.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 12:37 pm

Gandindu-se ca i-ar fi mult mai usor sa-si ceara scuze daca i-ar face un mic cadou tipului, Cici parasi imediat casa si se indrepta spre cea mai apropiata cofetarie. Ceva dulce mereu alinta inimile si orgoliile zdrobite si era imposibil de refuzat. Intra in magazin si alese imediat un tort mai micut ce era ornat intr-un mod destul de infantil dar care, cu siguranta avea un gust absolut incredibil caci mancase si el inainte si il adorase. O rugase pe vanzatoare sa-l impacheteze frumos si plati, ca apoi sa se intoarca acasa. Inima ii batea ca o nebuna si ii era teama ca aveau sa-i fie totusi refuzate scuzele insa, macar isi recunoscuse vina si va da dovada de bun simt prin acest gest.
Se apropie de camera tipului, amintindu-si ca-l vazuse de cateva ori iesind de-aici, si batu in usa in timp ce tinea cutia cu tortul in ambele maini.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 12:40 pm

Isi ciufuli parul incercand sa-si indrepte gandurile spre altceva sau altcineva, insa nu parea sa merga, ofta inchizand ochii. Gandurile i-au fost intrerupte de bataia de la usa, se ridica avand parul destuld e ciufulit si camasa sifonata, nu prea era ela tent la toate detaliile acelea, nu-l interesau. Isi duse mana la gura si casca, deschise usa pivindu-l pe baiat. -Alt joc? Nu esti prea mare pentru asta? intreba usor plictisit stramband din buze.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 12:52 pm

Isi indrepta privirea spre acesta cand usa a fost deschiza iar acele cuvinte il facu sa realizeze ca gresise foarte mult. Isi lasa trist si dezamagit de sine privirea in jos, muscandu-si usor buza inferioara.
-Eu... am vrut doar sa... imi cer scuze pentru tot. Nu sunt chiar atat de rau precum par si nu am vrut sa te jignesc in vre-un fel. M-am lasat dus de val si imi pare rau pentru asta, sincer. Nu am sa mai fac asta in viitor asa ca, sper sa ma poti ierta....
Se parea ca nu era chiar atat de greu sa-si ceara scuze insa inima i se facuse mica cat un purice in piept si se simtea groaznic. Pana si el avea remuscari iar acestea se hotarase sa apara mai devreme de data asta si sa-l sece si mai mult. Isi muta privirea spre cutia frumos decorata in care era tortul ca apoi s-o intinda spre tip.
-E... pentru tine. Sper sa-ti placa si... imi cer scuze, din nou.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 1:09 pm

Tanarul era putin suspicios, si mai devreme il crezuse si paruse ca totul era un teatru, nu stia ce sa faca, parea sincer, ca mai devreme ce-i drept, si ii era frica sa nu fie pacalit din nou. Ofta si se lasa batuta , ascultandu-i scuzele baiatului, nici nu stia ce sa creada. Lua cutia din mana roscatului usor surprins, daca era otravit? Surase la acel gand, era posibil.
Isi duse mana pe parul tanarului si il ciufuli apasandu-i usor capul.
-Taci si hai sa mancam asta, nu o sa astepte o vesnicie, nu? zambi lasand deschisa usa si aseza cutia pe o masuta, apoi se duse in bucatarie, intorcandu-se cu doua lingurite.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 1:17 pm

Stranse usor din ochi cand parul i-a fost ciufulit, ridicandu-si privirea apoi spe tanar. Zambi larg cand il auzi si dadu imediat afirmativ din cap, intrand in camera. Se aseza pe marginea patului, privind curios in jur. Era o camera destul de interesanta si se vedea ca apartine unui tip. Intr-un fel, se bucura ca nu a fost respins si de-acum trebuia sa-si impuna sa lase de-oparte jocurile lui infantile cand venea vorba de tip. Nu vroia sa-l mai jigneasca iar sau sa-l supere. Nu stia de ce insa, pe el chiar nu vroia sa-l stie suparat sau nervos din cauza prostiei pe care Cici o avea in cap. Chiar il considera un tip interesant si vroia sa-l tina cat mai mult in preajma lui asa ca, trebuia sa fie ceva mai atent de-acum incolo.
Isi indrepta privirea spre el cand isi facu aparitia in camera, zambetul dulce si copilaros aparandu-i iarasi pe chip.
-Sper sa-ti placa. Eu am mancat odata tortul asta si a fost chiar bun. Nu am stiut care-ti sunt preferintele asa ca, daca nu-ti place, sa nu dai vina pe mine.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptySam Aug 17, 2013 11:07 pm

Ii inmana baiatului o lingurita, apoi privi tortul lingandu-se usor pe buze, precum un copilas mic, nu era mofturos la dulciuri, chiar deloc, orice era bun, numai dulce sa fie.
-Nu-ti face griji pitic! La mince in stomac incap multe. spuse gustand apoi din acel desert, era chiar bun, defapt, chiar foarte bun, spre mirarea lui. Mai lua o gura lingandu-se pe buze.
-Uuu...sa-mi mai faci vizite daca aduci mereu ceva bun cu tine. zambi calduros catre baiat, apoi isi aduse aminte ca nu stia cum il cheama.
-Da' pe tine cum te cheama ? spuse indreptand lingurita spre el de parca era la un interogatoriu sau ceva, insa surase mai apoi si continua sa manance.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 12:56 am

Isi lua lingurita si incepu sa manance potficios din tort, asemenea unui copilas mic. Adora dulciurile, erau slabiciunea lui iar acest tort era exact pe gustul lui. Chicoti amuzat cand il auzi, fiind usor surprins ca acesta dorea ca Cici sa-i mai faca vizite, chiar daca era vorba doar de deserturi insa la cat de multe dulciuri manca, avea sa-i faca multe vizite de-acum incolo.
Lua o lingurita din tort insa nu apuca sa o manance caci se trezise la un interviu in exclusivitate mai nou, abtinandu-se sa nu rada.
-Sir, Lee Chi Hoon, sir!
Spuse de parca ar fi fost la armata, facand chiar si salutul cu mana libera iar cu cealalta mananca bucata din tort din lingurita, inca tinandu-si mana la frunte insa, nu pentru mult timp caci si-o retrase, privind spre ornamentele tortului.
-Dar imi poti spune Cici.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 1:09 am

Incepu sa rada amuzat de arspunsul baiatului, probabil ar fi trebuit ca el sa se prezinte primul , dar el cam uitase de asta.
-Majestatea dumneavoastra... spuse facand o plecaciune din cap, facand aluzie la mai devreme.
-...eu sunt SeokJun, dar imi puteti psune Sukkie, daca va este mai suor. spuse acesta cu acelasi respect, apoi surase continuand sa-si manance prajitura.
-Si cati ani ai? intreba curios, roscatul parand foarte tanar.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 1:15 am

Isi musca usor buzele ca sa nu bufneasca in ras, luand un aer superior ca de rege sau print, dand afirmativ din cap.
-Atunci asa am sa-ti spun.
Spuse pe o voce regala ca apoi sa chicoteasca amuzat si sa-si continue desertul. Era bine ca acesta nu mai era suparat pe el si ca glumea cu lucrurile care s-au petrecut intre ei. Asa, atmosfera era una placuta si chiar ii placea sa stea in compania acestuia.
-18. Dar tu, Sukkie?
Intreba curios in timp ce si-a indreptat privirea spre el. I se parea ca avea peste 20 de ani la cat de inalt era si la cata forta avea insa, era posibil sa se insele dar, cu siguranta era mai mare decat el!
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 1:19 am

Optsprezece? Il analiza putin copilaros, da, ar fi putu sa-i dea optsprezece, dar parea mai micut. Zambi larg.
-Douazeci! spuse mandru de varsta sa, si dadu usor din lingurita in fata, era o persoana ce gesticula mereu, cu orice ii pica in mana ce-i drept, era un tic destul de enervant pentru el, se simtea ca un ciudat pentru ca explica dand din maini sau din picioare mereu. Continua sa-si manance din tort, era chiar foarte bun, si se multumea ca acum se intelegea bine cu baiatul, nu avea rost sa se certe, poate si el intrecuse masura si nu era prea bine.
-Ha! spuse dintr-o data. -Te-am vazut dezbracat. spuse chicotind ca sa-l tachine pe baiat.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 1:27 am

Mari usor ochii cand auzi cati ani avea, Cici asteptandu-se sa aibe cu mult mai mult. Ah, deci si el facea aprte din generatia ce aratau mult mai maturi decat erau cu adevarat, se parea. Si totusi, se intreba cum era sa fi atat de inalt si de puternic, avand in vedere ca el era scund si, chiar daca avea si el forta lui, cu siguranta Sukkie era cu mult mai puternic. Stramba usor din gura si continua sa-si manance desertul, corpul tresarindu-i speriat cand il auzi pe tip strigand asa, din senin. Isi indrepta privirea mirata spre el, inca avand lingurinta in gura, rosind imediat ce ii auzi cuvintele.
-Ooooi! Nu e frumos... In plus, nu cred ca am ceva ce tu nu ai...
Spuse pe un ton de copilas bosumflat, tinand coada linguritei cu o mana. Se bosumfla, indreptandu-si rusinat privirea in directia opusa, inca tinand lingurita intre buze.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 10:32 am

Chicoti cand ii vazu reactia, tanarul chiar era amuzant la cum reactiona, continua sa manance pana simti ca numai poate si intinse farfuria catre baiat. Ii placea sa manance dulciuri, dar nu toata dimineata, avea sa-l ia durerea de stomac dupa ceva timp, dar numai conta asta.
Era destul de simpatic roscatul, si avea unele reactii destul de copilaroase si in acelasi timp atat de dragalase.
-Da...ai dreptate, oricum difera marimea, si tu nu m-ai vazut deci conteaza. spuse ranjind usor malefic.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 10:40 am

Il privi pentru o clipa cand ii intinse farfuria si dadu usor din umeri, Cici continuand sa manance. Nu se putea satura chiar asa usor si, desi nu parea, manca foarte mult dar nici ca ar pune ceva pe el si nici macar nu i se facea rau. Doar alcoolul il termina mai nou si, daca statea bine sa se gandeasca, trebuia sa o ia mai usor caci mai tot timpul iesea prin cluburi si mai tot timpul exagera si pana la urma, avea doar 18 ani.
Aproape ca se ineca cand il auzi pe Sukkie, privindu-l cu ochi mari ca apoi sa se incrunte.
-Oi, doar pentru ca esti mai inalt asta nu inseamna ca o ai si mai mare! Nu e bine sa minti si sa invetezi lucruri! Si oricum, nici macar nu cred ca o ai asa mare, la pariu ca e atat.
Spuse rautacios, aratand degetul mic de la mana libera, flexandu-l usor in timp ce chicotea malefic.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 11:09 am

Isi trecu o mana prin breton si se rezema cu spatele de spatarul canapelei , isi trecu limba peste buze si surase privind pentru o clipa intr-o parte, apoi isi indrepta privirea spre tanar.
-Nu ai vrea sa incerci? Poate totusi te inseli si nu e chiar atat de mica. zambi pervers din coltul gurii si se apleca peste masa apropiindu-si fata de cea a baiatului, avea dreptate, era amuzant "jocul" ala, poate nu ar fi trebuit sa fie asa dur, dar era genu' care-si tinea scula in pantaloni, nu era obsedat de sex sau altceva.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 11:13 am

Il privea atent, dand de cateva ori repede din gene cand isi apropie chipul de al lui. Cuvintele acestuia il facura pe Cici sa ranjeasca larg si pervers, lasandu-si lingurita jos pentru o clipa. Avea cumva chef iarasi de jocuri? Insa nu era el cel care se suparase acum putin timp? Fie, dar de data asta, daca lucrurile aveau sa iasa urat, el nu-si va mai cere scuze caci Sukkie incepuse.
-Chiar crezi ca imi poti face fata? Nu esti cam batran pentru lucrurile astea, domnule Sukkie?
Chicoti scurt, pastrandu-si ranjetul pervers si malefic pe buze, tonul folosind fiind unul provocator de-asemenea. Nu stia ce il apucase pe tip insa, nici ca avea sa se lase mai prejos doar ca acesta sa nu se supere iarasi. De-acum, orice s-ar fi intamplat, ar fi fost numai vina lui si nu a lui Cici, asta era clar.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 11:24 am

-Ha.. spuse ducandu-si capul intr-o parte, tinandu-si mainile proptite de masa. -Batran? Nu vrei si sa vezi singur? zise si se linse usor pe buze privindu-i pantalonii tanarului, zambind pervers dupa. Isi trecu limba peste buzele baiatului apoi se retrase pe canapea. Isi duse mana la gura cascand si isi trecu mana prin breton cum facea mereu. Il privi pe baiat chicotind.
-Esti chiar amuzant. spuse dand afirmativ din cap, usor ganditor.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 11:27 am

Era usor suprins cand acesta isi trecu limba peste buzele lui insa nu facu decat sa-l faca pe Cici sa ranjeasca si mai larg.
-Mmm... dulce.
Chicoti amuzat ca apoi sa ia o lingurita destul de mare din tort si sa o manance pofticios in timp ce-l privirea pe Sukkie. Ar fi fost atat de usor daca ar fi reusit sa-l citeasca asa cum o facea si cu restul insa, pentru el, tanarul inca ramanea un mister. Zambi larg cand ii auzi complimentul, dand usor din umeri.
-Nici tu nu esti prea rau. Vad ca incep sa-ti placa jocurile mele insa, te avertizez: va veni o vreme cand vei deveni dependent de ele si nu vei mai reusi sa te stapanesti. Doar ai grija, nu sti cu cine te vei trezi a doua zi in pat.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 11:33 am

Il privi usor ciudat pe baiat, Sukkie stia ca se poate abtine, nu intretinea relatii sexuale cu oricine, nu era genul de baiat care o facea cu cine apuca, conta ca persoana aceea sa nu fie ranita dupa si desigur daca avea anumite sentimente pentru persoana respectiva, deci se simti putin jignit de baiat.
-Vezi unde e? facu semn catre pantalonii sai. -Acolo o sa stea , stiu s-o tin in pantaloni. replica tanarul zambind subtil, asa era, stia sa faca asta, chit ca murea de excitare, si il durea la culme, stia ca trebuie sa stea cuminte.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 11:36 am

-Atunci e bine. Nu de alta insa, chiar nu vreau sa fiu trezit in mijlocul noptii de gemetele tale. Nu prea stau mult pe-acasa asa ca, atunci cand o fac, vreau sa fie liniste.
Stramba din gura, folosind un ton plictisit dar si usor rautacios, chiar daca o facuse in gluma. Chicoti usor si lasa lingurita jos, acum fiind satul. Mancase destul pe ziua de azi si se simtea plin asa ca, se lasa pe spate, intinzandu-se pe patul tanarului.
-Oh, nu-i rau. Chiar comod.
Daca statea sa se gandeasca mai bine, era mult mai comod ca si propiul pat si nu intelegea cum asta era posibil.
-Nee, ce-ar fi daca m-ai lasa sa dorm aici in seara asta? Patul asta e chiar bun...
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 12:12 pm

Surase usor enervat, insa el incepuse asta de ce sa se mai planga acum, se ridica luand farfuria si linguritele de pe masa, le arunca in chiuveta si isi lua o doza de bere rece revenind in camera, o deschise luand o inghititura din ea, deschise geamul, caci credea ca acea caldura infernala, avea sa se asterne in toata camera. Aprinse televizorul si se aseza langa baiat schimband plictisit canalul.
-Ti s-a stricat patul? Da, bine, poti sa dormi, dar nu pe gratis. spuse mai luand o gura din berea rece.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 12:15 pm

Il privi cu coada ochiului cand se aseza langa el si se incrunta scurt, fara sa se astepte ca avea sa-i ceara ''plata'' pentru o noapte dormita in patul sau.
-Huh? Vrei alt tort? Fie, am sa-ti mai cumpar unul.
Dadu indiferent din umeri, crezand ca despre o astfel de plata era vorba aici. Dupa cum spunea, nu putea sa-l citeasca deloc pe Sukkie si nu-si putea da seama ce gandeste si ce doreste cu adevarat. Tot ce putea sa faca era sa ghiceasca in cele mai fericite cazuri, ca acum desi asta il enerva la culme. Se simtea mic pe langa el si lipsit de putere si chiar nu suporta. Trebuia sa invete sa-l citeasca, trebuia sa stea mai mult in preajma lui ca apoi sa-si recapete sentimentul de superioritate pe care-l avea cu restul.
Sus In jos
Hong SeokJun
Admin
Hong SeokJun


Mesaje : 107
Data de inscriere : 09/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 12:21 pm

Tort? Nu a spus nimic de tort, dar era dragut ca baiatul gandea in felul ala, termina repede, de baut berea si arunca doza aceea direct intr-un cos de gunoi ce se afla langa usa.
-Cine a zis ceva de tort? chicoti usor malefic si operi pe un canal de muzica, era mai dragut asa, macar nu se plictisea ascultand muzica.
-Nu am zis sa-mi aduci alt tort, gaseste un mod unic in a ma rasplati ca te las sa dormi aici. spuse cu un anumit aer superior, dar si copilaresc.
Sus In jos
Lee Chi Hoon

Lee Chi Hoon


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 EmptyDum Aug 18, 2013 12:24 pm

Il privi confuz, ridicandu-se in sezut. Chipul ii devenise inexpresiv si plictisit, ochii inchizandu-ise si deschizandu-i-se lent.
-Vrei cumva reviste sau filme pentru adulti? Iti aduc si de-alea daca duci lipsa.
Dadu indiferent din umeri si se intinse la loc, tinandu-si mainile la ceafa. Patul asta chiar era comod si simtea deja cum il apuca somnul.
-E doar o noapte, geez. Daca vrei ceva, de ce nu ceri direct?
Intreba pe un ton somnoros, ploapele lui devenind din ce in ce mai grele pana ce ochii i s-au inchis usor, chipul relaxandu-se, facandu-l sa para acum ca un adevarat copilas desi inca nu adormise complet.
Sus In jos
Continut sponsorizat





We tried, we failed. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: We tried, we failed.   We tried, we failed. - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
We tried, we failed.
Sus 
Pagina 2 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Born To Fly :: Casa :: →Bucatarie-
Mergi direct la: