Born To Fly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 No one can stop me

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Hyung Ryan Lee

Hyung Ryan Lee


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

No one can stop me Empty
MesajSubiect: No one can stop me   No one can stop me EmptyVin Aug 23, 2013 1:41 am

''Do it now''!

Asculta muzica din casti foarte atent la versurile pe care trebuia sa le invete pe derost.
Intrase in sala de dans dand bafta cu cativa baieti apoi se duse la vestiare, ducandu-si bagajul in dulap.
Isi dase jos castile, punandu-le pe sertar era genul de baiat ordonat si care punea totul la punct, apoi isi trecuse mana prin parul lui blond lasandu-si breton ravasit sa ii dea un aer de refresh si gata de antrenament.
Cine era el?! Ei bine un dansator renumit ce uneori dadea lectii de dans dar aici venea doar pentru a-si risipi timpul cu cei de acolo in timp ce putea sa isi consume energia pe muzica.
Dansul lui era unul puternic si fortat sa para mai bun decat parea, mereu se privea in oglinda zambind satisfacut cand o miscare ii reusea sau muzica il facea sa vibreze si sa simta cum se contopea cu dansul.
Se duse inapoi in sala, lasandu-si maieul alb si simplu sa se preteze pe masa lui musculara de pe abdomen, cu siguranta de ingrijea si mentinea desi parea atat de plictisitor la prima vedere.Cine il cunoastea zicea ca e nebun si un tip care nu merita sa fie bagat in seama dar isi stia propiile valori, vrand sa inceapa dansul isi lasa corpul sa preia controlul asupra lui si ritmului.
Sus In jos
Kim Jin Lee

Kim Jin Lee


Mesaje : 3
Data de inscriere : 23/08/2013

No one can stop me Empty
MesajSubiect: Re: No one can stop me   No one can stop me EmptyVin Aug 23, 2013 1:54 am

Era noua in oras asa ca , tanara bruneta se plimba singura prin oras privind cu o oarecare admiratie fiecare coltisor in parte . Cu geanta pe umar si foarte ganditoare , la un moment dat aceasta se opri in fata unei sali de dans . Vroia sa intre macar sa vada cum e . Nu era ea mare impatimita a dansului , dar niciodata nu strica sa stie unde este si mai ales sa traga o privire in interior . Urca lent scarile , auzind muzica cum venea dintr-o sala . Se apropie cu pasi lenti , vazand niste baieti cum dansau ramanand pe loc pentru a-i privi . Nu vroia sa-i deranjeze si mai ales , era o straina . Nu o dansatoare profesionista .
- Chiar danseaza bine , murmura fata privindu-l pe tipul blond cum isi unduia trupul dupa ritmul muzicii . La un moment dat din neatentie , vrand sa plece de acolo se impiedica de o galeata care ii statea in drum .

Tinuta : No one can stop me 9n60 * fara manusi *
Sus In jos
Hyung Ryan Lee

Hyung Ryan Lee


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

No one can stop me Empty
MesajSubiect: Re: No one can stop me   No one can stop me EmptyVin Aug 23, 2013 2:02 am

Era adancit in dansul lui, privindu-si usor trupul in oglinda cum mici picaturi isi faceau loc pe gatul si spatele lui umezindu-i maieul.
Se oprise usor mergand spre sticla lui cu apa si isi umezi gatul uscat cu cateva guri din el urmarindu-i pe baieti in continuare vrand sa vada evolutia lor.
Oricine putea sa fie bun daca muncea enorm, el nu era genul de om care sa se creada superior daca nu era bazat pe ceva anume.
Auzise cum o galeata stricase momentul dansului, facand muzica sa fara ciudata, ii lasa pe baieti sa continue si iesi afara spre usa vrand sa controleze ce sa intamplat.
Apasase pe clanta dand nas in nas cu o fata curioasa, se inapoiase cativa pasi privind-o pe ea si galeata apoi zambind scurt in coltul gurii -Esti bine? Doresti ceva? o intrabase cu un glas cald vrand sa stie cine este si ce cauta acolo caci dupa chipul ei nu parea sa o vada frecventand locul.
Sus In jos
Kim Jin Lee

Kim Jin Lee


Mesaje : 3
Data de inscriere : 23/08/2013

No one can stop me Empty
MesajSubiect: Re: No one can stop me   No one can stop me EmptyVin Aug 23, 2013 2:55 am

Ce putea fi mai penibil de atat ? De ce galeata statea fix acolo ? De ce s-a impiedicat ? Aceste intrebari ii inundau capul tinerei in acel moment privindu-l pe aceasta foarte timida crezand ca a facut mare deranj .
- Imi pare foarte rau , murmura ea facand o plecaciune in fata lui in semn de respect asa cum o facea mereu . Sunt noua , asa ca vroiam sa vad locurile prin apropiere , adauga pe un ton dulce analizandu-l din cap pana in picioare . Daca nu te deranjeaza , eu am sa plec .. , isi umezi buzele si se intoarse cu spatele la el dar nu inainte de a-si lua la revedere . Nu vroia sa deranjeze in continuare asa ca vroia sa plece printr-un parc sa se relaxeze si sa citeasca o carte buna .
Sus In jos
Hyung Ryan Lee

Hyung Ryan Lee


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

No one can stop me Empty
MesajSubiect: Re: No one can stop me   No one can stop me EmptyVin Aug 23, 2013 3:01 am

Ridicase putin spranceana ascultand-o pe fata dand din cap vrand sa para ca intelegea ce zice la fel si scuzele ei spuse pe un ton caldut.
Adora fetele care isi cereau scuze din orice prostioara, le facea sa para niste fiinte dulci asa ca o prinse de mana pe aceasta zambindu-i perfect pentru a o face sa inteleaga ca totul este in regula.
:-Nu este nimic, daca esti noua te invit sa vezi si continuarea, as nevoie de parerea cuiva strain pentru a vedea baietii, te rog ii spuse ''te rog'' pe un ton de barbat serios si foarte galant invitand-o sa intre in sala de dans si sa ia loc pe un fotoliul lui pe care doar el avea voie sa stea sau cineva in caz de urgenta.
O lasase jos cu grija, lasandu-i mana inapoi spre ea apoi se duse spre acestia spunandu-le ce sa faca, abia astepta sa vada cum iesise coregrafia si sa alfe parera fetei, dorea ca acest moment ssa iasa perfect iar munca lui sa dea roade in orice.
Sus In jos
Continut sponsorizat





No one can stop me Empty
MesajSubiect: Re: No one can stop me   No one can stop me Empty

Sus In jos
 
No one can stop me
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Born To Fly :: Liceu/Facultate :: →Sala de dans-
Mergi direct la: