Born To Fly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Don't cut my wings

In jos 
AutorMesaj
Kim Ji Hee

Kim Ji Hee


Mesaje : 19
Data de inscriere : 14/08/2013
Localizare : Over the rainbow<3

Don't cut my wings  Empty
MesajSubiect: Don't cut my wings    Don't cut my wings  EmptySam Aug 17, 2013 12:38 am

Inca o zi plictisitoare in care stau in casa si astept ca cineva sa ma salveze din aceasta monotonie. Aaa stai nu avea cine sa faca asta pentru ca toti erau plecati in vacanta. Un oftta imi iesii printre buze in timp ce m-am dus pe balcon pentru a lua o gura de aer.
Blaze venii imediat dupa mine latrand usor iar la final punandu-se pe jos si adormimd acolo.
- Hai serios? Nu vine sa cred ca faci acest lucru, spun eu uitandu-ma la catelusul meu
Daca si Blaze a inceput sa ma lase asa singura inseamna ca am ajuns sa fiu forever alone sau ceva de genul asta. Fara prea multa tragere de inima mi-am pus scaunul langa balustrada si mi-am luat o carte. Nu prea vroiam sa citesc dar nu aveam ce sa fac in acest moment. Mai bine aici la aer cu o carte si un pahar cu suc decat sa stau in casa intinsa in pat si plictisita pe langa asta. Poate ca mai incolo, Blaze se va trezii si se va juca cu mine sau ne vom duce in parc. Asa ca mai bine faceam timpul sa treaca mai repede sau voi innebuni si pe balcon aici.
Sus In jos
 
Don't cut my wings
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Born To Fly :: Casa :: →Balcon-
Mergi direct la: