Born To Fly
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 When people only hurt you..

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Yoo So Ran

Yoo So Ran


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/08/2013

When people only hurt you.. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: When people only hurt you..   When people only hurt you.. - Pagina 4 EmptyVin Aug 23, 2013 1:53 am

Nici nu știa de ce băiatul reacționa așa, se speriase prima dată, defapt, să fie sinceră nu înțelegea mai nimic din tot ce făcea el, pentru că nu-i explica deloc, și cu gesturile ea era cam în aer. Se ridică de jos lăsându-și câteva lacrimi să-i cadă pe obraz, se simțea foarte prost acum, mai ales că băiatul se comporta așa cu ea și nu-i explica de ce.
-Ce am mai făcut acum, huh? Zi! Ce am mai făcut?! țipă fata lăsându-și lacrimile să cadă pentru a se descărca, nici nu-l cunoștea destul de bine, de ce mama naibii stătea să-și bată capul cu el? Se îndrăgostise? De la câteva săruturi și îmbrățișări? Așa slabă era ea în fața dragostei? În plus, nici nu știa dacă el vroia să-și bată joc de ea sau nu, deci de ce se tot complica? Ura că e așa sensibilă, uneori ură totul la ea, probabil dacă n-ar mai fi fost așa copilăroasă, lumea ar fi luat-o în serios într-un fel sau altul
Sus In jos
Hyung Ryan Lee

Hyung Ryan Lee


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

When people only hurt you.. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: When people only hurt you..   When people only hurt you.. - Pagina 4 EmptyVin Aug 23, 2013 2:15 am

In sfarsit isi daduse seama, de ce trebuia sa fie prostuta si sa planga in fata lui cand putea foarte simplu sa ii zica''Da mai prostule te iubesc sau nu te vreau si du-te Dracu! era greu pentru ea sa actioneze cu maturitate macar o data?!
Se intoarse cu privirea blanda spre ea, nu vroia sa o vada plangand dar nici pe el trist, saracuta nu stia cate ii facuse, ca ii ingropase inima si zambetul pentru totdeauna.
Se apropiase usor de ea, punandu-i mana pe obraz si dandu-i cu un deget lacrima la o parte apoi isi schimbase starea intru-una destul de calma si rece:-Dar eu cu ce ti-am gresit sa te comporti asa cu mine, daca te iubesc nu e bine, daca te urasc iar nu e bine, tie doar iti place sa te joci cu mine la fel cum faci si cu jucariile tale, tine cont ca am o inima si sunt viu, iar tu tocmai mai condamnat la moarte Rannie i-o spuse raspicat si privindu-i ochii ciocolatii parca vrand sa o calmeze doar din priviri si sa revina cu picioarele pe pamant la el.
Sus In jos
Yoo So Ran

Yoo So Ran


Mesaje : 47
Data de inscriere : 13/08/2013

When people only hurt you.. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: When people only hurt you..   When people only hurt you.. - Pagina 4 EmptyVin Aug 23, 2013 2:33 am

îi venea să râdă, nu de situație, de faptul că ea chiar se comporta ca un copil și crea o astfel de dramă pentru nimic, pentru absolut nimic. Îl privi pe băiat în ochi și își strese lacrimile surâzând din colțul gurii. Chiar trebuia să creeze un astfel de tam-tam pentru o chestie neimportantă? Își dădu câteva șuvițe roșcate după ureche lăsându-și privirea în jos, însă și-o ridică repede spre băiat. Își lipi ușor buzele de ale lui, dar nu după mult timp se îndepărtă, și îl lovi foarte ușor cu pumnul în piept, în felul său copilăresc de care nu putea sacapa așa ușor.
-Aish! You stupid! spuse cu același aer pueril și inocent pe față, și desigur în glumă, nu putea ea să-și revină așa ușor din copilăriile ei, nu o putea schimba cineva așa repede.
Își ridică mână spre capul lui pentru a-i ciufuli părul, însă își aduse aminte că băiatul era vizibil deranjat dacă făcea asta, așa că și-o retrase imediat.
-Nu mă joc cu tine sau cu sentimentele tale, și eu țin la tine, dar asta nu înseamnă că trebuie s-o arăt non-stop. zise dând nonșalant din umeri.
Sus In jos
Hyung Ryan Lee

Hyung Ryan Lee


Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/08/2013

When people only hurt you.. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: When people only hurt you..   When people only hurt you.. - Pagina 4 EmptyVin Aug 23, 2013 2:46 am

Se uitase la ea urmarindu-i gesturile puerile si fara de pacat,ce mai putea el sa spuna, acum cateva secunde il saruta apoi ii dadea cu pumnul si ii facea parul praf.
Se uitase in jos putin ascultand vorbele ei cu zambetul pe buze dar si-l retrase dupa putin timp uitandu-se in gol.
- Rannie ar fi mai bine sa terminam asta da? Poate pentru tine va fi in oridine dar pentru mien va fi mai bine ii spuse acesteia strangandu-i mana tare parca lundu-si adio apoi ii dase drumul trecand pe langa ea si lundu-si un tricoul pe el si cheile de masina pasind spre iesirea din casa.
Cu siguranta avea ea sa stie cum sa inchida usa si putea sa plece linistita cand vroia, uracand in masina oftase inca o data privind bland in spate apoi apasase acceleratia masina , indreptandu-se spre unul din cluburile unde obisnuia sa mearga unde putea sa isi incerce norocul sa bea ceva si sa uite de aceasta ,stia ca avea sa nu reuseasca prea curand insa el dorea sa fie iubit cu orice pret.
Sus In jos
Continut sponsorizat





When people only hurt you.. - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: When people only hurt you..   When people only hurt you.. - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 
When people only hurt you..
Sus 
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Born To Fly :: Oras :: →Cimitir-
Mergi direct la: